دانشگاه ها با تلاش در عرصه علم و پژوهش از خون سردار سلیمانی انتقام بگیرند.

مسئول نهاد نمایندگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی: دانشگاه ها با تلاش در عرصه علم و پژوهش از خون سردار سلیمانی انتقام بگیرند.همزمان با نخستین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی اسوه مقاومت، طی مراسمی از تابلوی پردیس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به نام شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور مسئول نهاد نمایندگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی رونمایی شد.

در حاشیه این مراسم حجت الاسلام جواد مهدوی نسب مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، ، ضمن  تسلیت شهادت سردار سلیمانی و رحلت عالم فرزانه حضرت علامه آیت الله مصباح یزدی با اشاره به جنایت های خبیثانه دشمنان اسلام ، گفت: ۱۴۰۰ سال قبل دوخط تشکیل شد خط حسینی و خط یزیدی، خط سومی نداشتیم. یا با حسین بودند یا بر حسین. به بدترین نحو سیدالشهدا(ع) و یارانش را به شهادت رساندند  به این خاطرکه نام و نشانی از امام حسین و یارانش نباشد. قرن ها گذشت یزیدی های زمان نسبت به حسینی های زمان طوری عمل کردند که از وجود عزیزانمان هم چیزی نباشد. در صبح جمعه شاهد عملیات بزدلانه و محقرانه توسط آمریکای جنایتکار بودیم.

حجت الاسلام مهدوی نسب افزود: آمریکا از ما نه تنها یک سردار نظامی بلکه یک فعال فرهنگی و علمی و نخبه را گرفت. با این خیال خام که سنگر مقاومت می شکند. داغ سردار عزیز بر دل ما تازه است و گویا امروز خبر شهادت را داده‌اند و آرام نخواهیم گرفت مگر با انتقام خون سردار سلیمانی. انتقام در هر بخشی متناسب با آن بخش لازم است؛ نظامی ها متناسب با شغل خود و من و شما هم در سنگر علم با ولایتمداری و با تلاش در عرصه علم و پژوهش خدمت کنیم در اعتلای کلمه اسلام و  انتقام خون سردار سلیمانی رابه تناسب سنگرمان بگیریم.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی مشهد اولین دانشگاهی بود که در سطح کشور به نام سردار سلیمانی مزین شد، بر معرفی شخصیت جامع آن شهید والامقام و استمرار راه و سیره او تاکید کرد.

در این مراسم که به همت بسیج اساتید ، معاونت فرهنگی و دفتر نهاد رهبری دانشگاه برگزار شد، اعضای هیئت رئیسه، معاونین دانشگاه ، روسای دانشکده ها ، اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه و جمعی از مردم منطقه  نیز حضور داشتند.
کلمات کلیدی

تصاویر